Adam Nawałka po meczu z Kazachstanem - "Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo".

Adam Nawałka po meczu z Kazachstanem - "Odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo".

Autor: Typowy_fan_piłki • Data: 06-09-2017 • Komentarzy: 0
Tagi: Adam Nawałka po meczu

2


Potrafiliśmy odpowiednio rozegrać piłkę, nawet w trudniejszych momentach atakowaliśmy rywali, byliśmy agresywni i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo - powiedział po meczu z reprezentacją Kazachstanu, selekcjoner Adam Nawałka

- W tym meczu liczyły się przede wszystkim trzy punkty. Wszystkie ruchy, które rozpoczęliśmy po spotkaniu z Danią, zostały temu podporządkowane. Chcieliśmy poprawić koncentrację i grę. Od samego początku byliśmy agresywni, mieliśmy dużo odbiorów, przejęliśmy kontrolę i prowadziliśmy grę. Co do stylu, to mamy dużo pracy, zawsze można coś poprawić. Każde zgrupowanie i mecz temu poświęcamy - powiedział po spotkaniu Nawałka.

- Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że drużyna odpuściła grę na początku drugiej połowy. Były momenty, kiedy traciliśmy kontrolę w środku, ale początek drugiej części był akurat dobry. Potrafiliśmy odpowiednio rozegrać piłkę, nawet w trudniejszych momentach atakowaliśmy rywali, byliśmy agresywni i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Kazachów można pochwalić za ambitną postawę, ale w poniedziałek to my byliśmy dużo lepsi.

- Trzy punkty, które zdobyliśmy, są bardzo ważne dla naszej sytuacji w grupie. Kontrolujemy ją, w pozostałych dwóch meczach będziemy walczyć o zwycięstwa. Stres towarzyszy każdemu spotkaniu, ale to pozytywne ciśnienie, które powinno pomagać graczom. Nasi piłkarze grają w najlepszych klubach Europy i są do takich chwil przyzwyczajeni. Na pewno sobie z tym poradzimy.

- Bardzo pozytywnie oceniam powrót Milika do drużyny. Bardzo dobrze wyglądał we współpracy z Lewandowskim i pomocnikami. W poniedziałek wyszliśmy w ustawieniu 4-4-2, bo uznaliśmy, że będzie ono najlepsze na styl i taktykę Kazachów. Wyglądało to dobrze, mogliśmy nie tylko agresywnie zaatakować rywali, ale też spokojnie reagować na to co działo się na boisku - zakończył Nawałka.

Komentarze

Nie dodano jeszcze komentarzy. Dodaj pierwszy!


Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować.Najlepsze

Gdyby tak ich połączyć...

27-01-2017

Komentarzy: 0

Głosów: 242

ZOBACZ

Gdyby tak ich połączyć...

Terry po mistrzowsku gasi Neymara

08-02-2017

Komentarzy: 0

Głosów: 185

ZOBACZ

Terry po mistrzowsku gasi...

50 lat później

02-02-2017

Komentarzy: 0

Głosów: 122

ZOBACZ

50 lat później

Najdłuższe serie Realu i Barcelony

15-01-2017

Komentarzy: 0

Głosów: 98

ZOBACZ

Najdłuższe serie Realu i...

Perez kładzie hajs na stół

11-02-2017

Komentarzy: 0

Głosów: 79

ZOBACZ

Perez kładzie hajs na stół

Facebook